برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور چهاردهم مافیا | جنگ شاه و امپراتور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
سلام به همگی. امیدوارم دور خوبی داشته باشیم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
راستی چقد فوروم خوشگل شدههه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amir
کارکشته مافیا
پسندها
103
امتیازها
295
مدال‌ها
34
سلام به به چقد قشنگ شده اينجا به اميد بازي هاي خاطره انگيز 😍

من اول يه توضيح مختصر در مورد خودم بدم من بدليل شرايط كاري اواخر فاز كه ساعت ١٠ باشه نميتونم كامل حضور داشته باشم يني از ساعت ٨ تا ١٠ پيك كاري هست و تا جمع كنيم بريم من ده و نيم ميرسم خونه . بنابراين اون تايم توان زياد فعاليت كردم ندارم و فقط در مواقعي كه سرم خلوت ميشه ميتونم يه سر بزنم ، ولي سعيمو ميكنم در بقيه زمانها مفيد باشم در حد خودم. چون قرار بود تا مدتي دور بمونم ازين فضا منتهي نتونستم 😁 عرفان قديم كه هميشه وسط تاپيك پلاس بود رو فك كنم كم كم از ياد بردين و اين ورژن جديد منه كه فعاليتم كمتر شده ولي دارم سعي ميكنم روش كار كنم كه حداقل، تاثير گذاريمو بيشتر كنم با زمان كم و اين چالش خوبيه برام اميدوارم از پسش بر بيام.

ميخام در مورد بالانس ايده خودمو بگم منتهي چون گاد جديده ممكنه خيلي فرق داشته باشه ذهنيتمون و چالش خوبيه برا من كه فكر گاد جديدمون رو بخونم و حدسمو تو اين پست بنويسم ببينم تا چه حد منطبق بوده بعدا .

توي ١٦ نفر من ٤ مافيا ميبينم كمتر و بيشتر بنظر شخص من بالانس نيست و چون اين دور ميخام "تو ده پوينت" عمل كنم تا حد امكان ، نميخام احتمالات كم رو بررسي كنم ، مثل يك بازي حدس عمل ميكنم و جذابه برام ولي به اين معني نيست كه ديدمو محدود كنم فقط ب بالانس خودم . قطعا ديدم بازه و روي احتمالاي ديگه طبق شرايط بوجود اومده هم مانور ميدم بعدا.

مافيا ٤ تا هست بنظرم . گادفادر كه قطعيه گاد گفت . سناتور هم دارن احتمالا چون شهردار هست تو بازي و نايب گادفادرم هست . يه تروريست يا ياكوزا و يك دكتر لكتر احتمالا بالانس خوبيه از ديد من.

من ب شخصه نتونستم فرقه رو جا بدم توي اين بالانس . بنظرم فرقه نداريم احتمالاتش رو پويا بررسي كرد باهاش موافقم. از ديد من بالانس ريسكي اي ميشه وجود فرقه و مافيا همزمان تو اين تعداد.

از بين فرعي ها اگر فرقه نداشته باشيم بنظرم وكيل، بودنش زياد معني نميده ، بجاش من قاتل ميبينم تو بالانس . يه جوكرم داريم. يه جاسوس خارجيم همينطور ، از طرفي چون برهمكنش قاتل و جاسوس و حدس زدنشون در اخر بازي كانسپت جديديه برا برد و باخت من احتمال وجود اين دو رو بيشتر ميدونم و وكيل رو كمتر چون فك نكنم بالانس بشه اگه وكيلم با اينا تو بازي باشه ، تعداد بيگناها كم ميشه اونوقت . شغال و محافظ هم دوس ندارم جذاب نيستن 😁

٧ نفر رفت، موند ٩ نفر بيگناه ، كه اگه سناتور تو بازي باشه با توجه به قابليت حدسش ، اگه امين مساعد باشه به نظرم ستون هم در بينشون هست :)) البته ممكن هم هست بخاطر احتمال گادكش از بيگناها يكي از بين فرعياحذف شه و يه بيگناه اضافه شه.

اين بود انشاي من ، جايزه ياسين رو هدف گرفتم ايشالا با حدسم

• Dislike

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
سلام به همه
ممنون از همه عزیزانی که پست دادن و مخصوصا اونایی که از همین الان، بازی رو گرم کردن.

یه ساعت تا پایان فاز مونده و رضا، ترسا، احسان، صدرا، امین و سپهر هنوز پست ندادن.

آخرین ویرایش:
مافیایی
پسندها
123
امتیازها
90
مدال‌ها
13
سلام،
خوبید همه؟ :دی ضمن تشکرات از گاد، آرش، خودم و دوستانی که جدید بهمون اضافه شدن، امیدوارم که دور خوب و به یاد موندنی مثل تمام ادواری که من تا الان تجربه کردم باشه. همون طور که از قبل مطلع هستید من در ایام کوتاه مدت امتحانات تابستانی به سر می‌برم و هنوز هم فرصت نکردم یکی دوتا پست آخر گاد به علاوه‌ی پست شما عزیزان پرحرف رو بخونم. از فردا احتمالا به درستی در خدمتتون هستم، مگر اینکه پروژه‌ی متفرقه‌ام تموم نشه و امتحان هم رسم رو بکشه که از قبل با گاد در مورد احتمال امان گرفتن هم صحبت کردم.

امیدوارم که همه مِن جمله گاد از این بازی لذت ببریم. ( من چرا شکلک‌ها رو پیدا نمی‌کنم؟ :دی کد گل رو مطمئن نیستم. شما بدونید اینجا گل هم میدم بهتون.)

کارآموز مافیا
پسندها
17
امتیازها
10
مدال‌ها
2
الان با این پست خواستی بگی گناهکاری؟ :دی یا خواستی حرکت هادی رو خنثی کنی؟ یا چی؟ :دی

هادي كه اون پست رو داد خواستم بيام بگم اين چه سمي بود 😁 كه خب تايم نداشتم اون موقع بيام تاپيك . انتظار داشتم وقتي برگشتم چند نفري واكنش نشون بدن . واكنش امير به نظرم منطقي بود . اما اين پست آرش رو اصلا نميفهمم و يكم اين واكنشت منو مشكوك كرد چون امير يا هر نفر ديگه صرف نظر از هر سايدي كه داره اول بازي نمياد خودشو لو بده و درگير كنه . فعلا اين پست ارش باعث شد پست هاشو با دقت تر بخونم 😉
در مورد خود هادي نظري ندارم فكر ميكنم بيشتر براي گرم كردن بازي اينو نوشته اما خودش كه ميگه روش نوين گناهكار يابيه و بايد ديد چ ميشه در ادامه .. 😁

• Like
مافیایی
پسندها
252
امتیازها
95
مدال‌ها
11
FM">FM
چرا نفر اول پست دادی ؟ چرا دوم نه ؟ :دی

Amir">Amir

خب ؟ چه کنیم حالا ؟ :دی
سلام بر استاد سفسطه و‌ مغلطه و‌ مسخره :دی

میبینم که سپر گناهکارا شدی
خواستم ببینم کی پست اول رو میده تا گوشه ی ذهنم نگه دارم :دی

از اونجایی که عادت ندارم روز معارفه خشک و خالی سپری بشه لازم می دونم کمی بازی رو به چالش بکشم :دی
سوال : چطور میشه با اولین پست تو روز معارفه برا بقیه شک ایجاد کرد ؟
جواب : کافیه پست امیر رو ببینید تا متوجه بشید :))

گاد صریحا گفته بالانس عجیب غریبی در انتظارمون نیست
من با این که از بالانس اونقدر سر در نمیارم ولی اینو میتونم تشخیص بدم که تو ۱۶ نفر دو گروه گناهکاری + فرعی عدد نسبتا زیادیه و وقتی تحلیل بالانستو خوندم برام عجیب بود که‌چرا احتمال بیشتر دادی به دو گروه گناهکاری !
۹ ؟ خب این چه معنی میده ؟ ۹ بار استفاده از کلمه ی وکیل بنظرت برا پست شروع یه مقدار زیاد نیست امیر جان ؟
نکته ی اخر اینکه از اون جمله ی من بیرون نمیرم حس خوبی نگرفتم :دی یاد پویای دور پیش افتادم با این حرفت .

• Haha
کارآموز مافیا
پسندها
22
امتیازها
5
مدال‌ها
1
سلامی از فُک درون‌گرای ادوار بر گاد الگدود، رب‌المافیا، ارحم‌الاشرار و ناظرالبی‌گناهان.
حتما در کنار همتون دور بسیار خوب و خفنی میشه.
سایتم خیلی خفن شده. دست خدایان نو و قدیم درد نکنه.

Franking">Franking
خیلی علافی :)))) از الان ، از پست معارفه داری قال‌چاق می‌کنی سکینه هوچی؟ :)))

کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
سلام
امیدوارم که دور خوبی رو شاهد باشیم و برای دور اولم عملکرد خوبی داشته باشم

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پایان فاز معارفه
برای فاز معارفه فعالیت ها خوب بود. ممنون.

صدرا و امین و رضا پست ندادن. با این که باید گادکش بشن ولی برای خراب نشدن بازی، بهشون ارفاق میشه و این فاز رو مثل فاز معمولی حساب میکنم و عدم فعالیتشون مشمول قانونِ "عدم توجه به تذکر گاد" میشه. پس یه بار اجازه‌ی عدم فعالیتشون سوخت.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پیشاپیش بگم که توی داستان، صحبت از نفوذ و جاسوسی هست، طبیعتا چون فاز شب نداشتیم پس هیچ ربطی به بازی نداره :دی

داستان بازی - جنگ شاه و امپراتور (قسمت دوم)

در حالی که نیروهای نظامی امپراتوری آماده آغاز عملیات بودند، ناگهان چند افسر ارشد سازمان اطلاعات امپراتوری بدون در زدن وارد اتاق رئیس سازمان شدند.

افسر ۱: قربااااااان اخباااار بسیااار مهمییی داریم

رئیس سازمان اطلاعات امپراتوری: زهر مااااااااار. خیر سرمون توی یکی از امنیتی ترین اماکن دنیا نشستیم. مثل اوکوز سرتون رو میندازین میاین تو عربده میکشید! این افسرهای نگهبان چه غلطی میکنن؟

افسر ۲: قربان ما ارشد بودیم و به خاطر درجاتمون نتونستن چیزی بگن. اگر اجازه میدین نفوذ مهمی که کشف کردیم را خدمتتان عرض کنیم.

رئیس اطلاعات: بگو ببینم.

افسر ۲: از دیشب فعالیت های سایبری مشکوکی از طرف سازمان حفاظت اطلاعات نیروی زمینی گزارش شد، چون خودشان موفق به کشف چیز مهمی نشدند از ما کمک خواستند و ما با تلاش بی وقفه موفق به کشف یک نفوذ در سطح فرماندهی نیروی زمینی ارتش امپراتوری توران شدیم. متاسفانه معاون ارشد فرمانده کل نیروی زمینی و فرمانده لشکر تاشکند، جاسوس اطلاعاتِ شاهنشاهی ایران هستند! دقایقی پیش دستگیر شدند و در حال حاضر در زندان سازمان اطلاعات هستند.

رئیس که حین شنیدن این خبر غرق در عرق شده بود و قلبش با سرعت ۲۰۰ ضربان در دقیقه میتپید بدون توجه به افسران، با سرعت به بیرون دوید و سوار بر خودروی ضد گلوله مشکی مخصوصش شد و شخصا تا کاخ امپراتوری رانندگی کرد و با ذکر این که خبر فوق امنیتی دارد به دیدار امپراتور رفت.

امپراتور وقتی خبر را شنید آنچنان عصبانی شد که لحظه ای قصد داشت همه تشریفات را کنار بگذارد و سیلی جانانه ای به صورت رئیس سازمان اطلاعاتش بزند اما خودش را کنترل کرد و با فریاد گفت: اون همه ادعا کشک بود؟! اشراف اطلاعاتی اشراف اطلاعاتی که میگفتید این بود؟ ادعای اشراف اطلاعاتی دارید آن وقت جاسوسان دشمن تا سطح فرماندهی لشکر و بدتر از آن! معاونت فرماندهی نیرو ترقی کردند! یک سپهبد و یک سرلشکر ارتش ما برای ایران خبرچینی میکنند! به به! در آستانه جنگ هیچ چیز بهتر از این نمیشد!

رئیس سازمان اطلاعات که به شدت شرمنده بود اما از شوک اولیه خارج شده بود، در حالی که از شرمندگی سرش را پایین انداخته بود به امپراتور گفت: سرورم! عصبانیت شما به جا است. اما از حضرتتان درخواست میکنم که اجازه بدهید یک نکته و یک پیشنهاد عرض کنم. اگر قانع نشدید مرا برکنار و محاکمه و حتی اعدام کنید.

امپراتور: با این صحبت‌ها احساساتی نمیشم! حرفتو بزن مردک! وای به حالت اگه حرف مفت بزنی. اون وقت تشریفات قضایی هم طی نمیشه و همینجا دو تیر از این تپانچه طلایی رو حرومت میکنم!

رئیس اطلاعات: قربان. همانطور که حضرتتان مستحضر هستید، ما در مورد نیروهای نظامی خودمان، مخصوصا جنابان فرماندهان، حق نظارت نداریم. این مسئولیت حفاظت اطلاعات ارتش بود که متاسفانه...

امپراتور: درست میگی. فورا این رئیس حفاظت اطلاعات ارتش رو برکنار و محاکمه میکنیم، مردک کوپک اوغلی. حالا پیشنهادت چیه؟

رئیس اطلاعات: قربان همانطور که میدانید الان با این نفوذی که در صفوف ارتش ما شده پس قطعا زمان و مکان عملیات لو رفته. باید زمان و مکان عملیات را تغییر بدیم.

امپراتور: زمان رو تغییر میدیم ولی مکان؟؟؟؟ ما همه هدفمان این بود که از سه محور آستارا، جلفا و ارومیه وارد بشیم و آذربایجان را تصرف کنیم و بعد وارد سواحل جنوبی دریای خزر بشیم و به ترکمن صحرا برسیم تا شرق و غرب توران از راه زمینی به هم متصل بشن. حالا میفرمایید مکان عملیات را عوض کنیم؟

رئیس اطلاعات: ای حضرت اقدس! ای مرشد کامل! ای عالی باش کوماندان! با لو رفتن عملیات، بسیار بعید است که از سه خط قدرتمند و هوشیار ایرانی ها در آذربایجان عبور کنیم. تدارکات بسیار وسیعی دیدند و در صورت اصرار بر انجام عملیات برنامه ریزی شده قبلی، عملا اصل غافلگیری را از دست میدهیم و احتمال موفقیتمان به شدت کاهش پیدا میکند.

امپراتور: بسیار خب! پیشنهادت برای مکان جدید عملیات چیه؟

رئیس اطلاعات: قربان باید با فرماندهان نظامی مشورت کنیم. پیشنهاد تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی با حضور فرماندهان نظامی را دارم.

امپراتور: بسیار خب. ولی قبل از جلسه، دادگاه نظامی به صورت صحرایی، دو جاسوس و فرمانده نیروی زمینی و رئیس حفاظت اطلاعات ارتش و سایر متخلفین را به صورت کاملا عادلانه محاکمه میکنه و حکم اعدام را برای دو جاسوس و حکم حبس ابد را برای سایرین صادر میکند.

رئیس اطلاعات: عدل امپراتوری مستدام باد!

جلسه شورای عالی امنیت ملی امپراتوری توران با حضور فرمانده جدید نیروی زمینی و سایر اعضای ثابت و موقت برگذار شد و تصمیم گرفته شد که عملیات با دو هفته تاخیر به جای آذربایجان در سوریه انجام بشه و هدف نهایی عملیات، قطع دسترسی پادشاهی ایران به دریای مدیترانه و پایان نفوذ ایران در منطقه شامات باشد.

سازمان اطلاعات شاهنشاهی ایران که در یک سال اخیر با رئیس جدید به شدت تقویت شده بود، از نفوذ سطح بالایی که در ارتش توران انجام داده بود، احساس غرور میکرد اما از لو رفتن و اعدام جاسوسانش به شدت متاسف بود.حالا با توجه به اعدام جاسوسانشان و پراکندگی ارتش امپراتوری در چهار منطقه‌ی ترکمن‌صحرا و آذربایجان و عراق و سوریه، نمیدانستند که عملیات اصلی امپراتوری از کدام محور آغاز خواهد شد و به ناچار، نیروهایشان را در چهار منطقه پراکنده کردند تا پس از آغاز عملیات، آرایش نظامی اصلی را بگیرند.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آغاز فاز روز اول

لیست شرکت کنندگان به ترتیب الفبا:

آرش (Arsonist">Arsonist)

احسان (Ehsan">Ehsan)

امیر (Amir">Amir)

امین (Amin">Amin)

بهاره (Bahare">Bahare)

پویا (Pouya">Pouya)

ترسا (Lotus">Lotus)

رضا (RezaZ">RezaZ)

سپهر (Sepehr">Sepehr)

سعید (Saeidmu7">Saeidmu7)

صدرا (Sadra">Sadra)

عرفان (Erfan">Erfan)

فری (FM">FM)

محمدامین (Mamalgr">Mamalgr)

مهسا (Moonsa">Moonsa)

هادی (Franking">Franking)

تعداد شرکت کنندگان: ۱۶ نفر

این فاز رای دادن اختیاری است. به ۱ تا ۳ نفر میتونین رای بدین و میتونین هم کلا رای ندین.

تعداد آرا لازم برای اعدام: ۹ رای

برای فاز اول دفاعیه نداریم، اگه کسی ۹ رای آورد اعدام میشه و اگه هیچکی ۹ رای نیاورد، اعدامی نخواهیم داشت.

این فاز باید فعالیت مفید کنید. مفید بودن یا نبودن هم گاد تعیین میکنه.

امین و صدرا و
رضا از یک فرصت عدم فعالیت استفاده کردن.

پایان فاز:
ساعت ۲۲:۰۰ دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱

با بزرگترین فونت و رنگ قرمز نوشتم که دقت کنید. :دی

Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38

از اونجایی که عادت ندارم روز معارفه خشک و خالی سپری بشه لازم می دونم کمی بازی رو به چالش بکشم :دی

من با این که از بالانس اونقدر سر در نمیارم
ولی اینو میتونم تشخیص بدم که تو ۱۶ نفر دو گروه گناهکاری + فرعی عدد نسبتا زیادیه و وقتی تحلیل بالانستو خوندم برام عجیب بود که‌چرا احتمال بیشتر دادی به دو گروه گناهکاری !
۹ ؟ خب این چه معنی میده ؟ ۹ بار استفاده از کلمه ی وکیل بنظرت برا پست شروع یه مقدار زیاد نیست امیر جان ؟
نکته ی اخر اینکه از اون جمله ی من بیرون نمیرم حس خوبی نگرفتم :دی یاد پویای دور پیش افتادم با این حرفت .

سلام بر سالم ترین املاکی جهان هستی :))
خوشم نیومد. صراحتت کم شده :دی هادی بیگناه/شغال (:دی) با اون اکت باید پاره می کرد :دی چیه این پستت اه اه :دی خیلی محافظه کاری بود این برای هادی :دی اولین پوئن منفی این دور رو، تو ازم گرفتی :دی از این به بعد ادعایی کن که روش شیشکی نری. چون دوست دارم میگم، وگرنه به من چه اصن :))

قرمز: چرا سپر گناهکاری ؟ مگه نگفتی کسی که پست دوم رو بده خودش گناهکاره ؟ :دی این واژه های بی ربط رو از کجات در آوردی ؟ :دی ، مرد باش بگو امیر گناهکاره :دی سپر یعنی چی ؟ :دی
آبی: زنگ نزنه فقط گوشه ذهنت :))
سبز: فعلا نگهدار :دی
بنفش: کسی که میگه "از یه چیزی سر در نمیاره" ولی به کسی که متخصص اینکاره ایراد میگیره چیه از نظرت ؟ جلاد ؟ :دی چون نوع مارک کردنت این دور با شغالِ دارای هدف از پیش مشخص شده نمی خورد :)) شغال که بودی عدد پست تعیین نکردی برای گناهکارت :)) ولی جلاد برداشته باشی نا امیدم کردی، نقش با ماهیت یکسان آخه ؟ :)) ولی نه به نظرم جلادم بودی از این شجاع تر بودی :))
نارنجی: عدد نسبتا زیادیه ؟ نسبت به چی ؟ فرمول بالانس چیه که این نسبت بهش عدد زیادیه ؟ (راهنمایی: برو پست بالانس پویا در این دور و پست تحلیل بالانس دور پیشش رو بخون :دی کمک می کنه جواب بدی :)) )
سبز دوم: فعلا نگهدار :دی
نیلی: چرا 9 بار واقعا زیاده کاملا درسته، دقت نکرده بودم یعنی می دونی با اینکه حواسم بود زیاد بکار نبرم لو نرم ولی ناخودآگاهم نذاشت :( چیکار کنیم الان ؟ :دی مرد آخه با این ؟ :)) کدومش اضافه بوده و نباید به کار میرفته ؟ :دی
مشکی بلد: من که یادم نمیاد کجای بازیشو میگی، ولی مگه پویای دور پیش چیز اشتباهی گفته بود ؟ :دی حذفش از بازی واقعا سخت بود :)) شب که نمی مرد، روزم با اینکه جوکر بود ولی انرژی زیادی می خواست بیرون دادنش، تو که شغالش بودی می تونی تایید کنی :دی

ببین، میگم محافظه کار شدی برای همینه :دی اولش میگی هرکی دومین پست بعد منو بده گناهکاره، بعد میگی نه سپره :دی بعد میگی 9 بار گفتی وکیل که تلویحا یعنی وکیلی، بعد میگی عه شبیه پویای دور قبلی پس تلویحا یعنی جوکری :دی چیه این هادی ترسو واقعا ؟ :دی جای این پایان باز های اصغر فرهادی، هادی وار حرفتو صریح بزن :)) باشه می پذیرم آمادگیشو نداشتی یکی اونطوری در جوابت پست بده :دی ، برو هر وقت به نتیجه رسیدی(ن) که امیر چیه بیا :دی من با یه پوئن منفی با کسی کاری ندارم خیالت راحت :دی

در مورد قسمت های سبز: در تحلیل بالانس، اولا حضور دو گروه همزمان گناهکاری در 16 نفر، بالانس شدنی هست (حتی به لحاظ ریاضی)، منم چون بالانس تماما ریاضی نمی کنم و اینقدری از رامتین می دونم اینه که بالانس ریاضی به اون مفهوم نمی کنه براش احتمال ریاضی در نظر نمیگیرم و درصد نمیدم، صرفا فرضم اینه گاد جدید بالانس های پیچیده رو از خیلی ساده بیشتر دوست داشته باشه. و البته مطمئنم کسی که دو واحد ادبیات در راهنمایی نظام قدیم و متوسطه اول نظام جدید پاس کرده باشه، فرق "پیچیده" با "عجیب و غریب" رو میفهمه :)) عجیب و غریب یعنی مثلا همه بیگناه، یا همه گناهکار، یا همه شغال، یا همه قاتل :)) چیزی که تو نگاه اول بالانس ریاضی و منطقی و هیچی نباشه :دی پیچیده اما یعنی نیاز به کشف داشته باشه و خیلی راحت نشه بهش رسید. اینم که اعلام نمی کنه تاییدی بر همین حرفه.

و اما به نظرم جز پویا، کسی که خیلی راحت وجود گروه دوم گناهکاری رو رد می کنه یا خیلی خیلی کم احتمال میدونه، این احتمال ازش هست که مثلا در یک مافیا 5 نفره باشه و فکر کنه خب با 5 نفر که فرقه نمیدن :دی وکیل هم میتونه باشه که بدونه فرقه نیست، ولی اگر وکیل باشه و این کارو کنه خره :)) در غیر این صورت ممکنه فرقه ای باشه که خواسته پشت احتمال ریاضی پویا قایم شه :دی البته ممکنه یه هادی ای باشه که کلا خیلی از بالانس سر در نمیاره و صرفا می خواد تو حرفی که زده نمونه یه دلیل علم کرده :))

در کل خسته نباشی هادی جان :)) تلاشت دلاورانه نبود، ولی خوب بود :دی

Franking
خیلی علافی :)))) از الان ، از پست معارفه داری قال‌چاق می‌کنی سکینه هوچی؟ :)))

Sepehr">Sepehr
یه سوال فنی، قال چاق یعنی چی و مال کدوم نواحیه اصطلاحش ؟ :))

راستی پست عالی :)) امیدوارم اولین و آخرین پستت نباشه فُک درونگرا :))

-------------

مورد بعدی، تو پست اولم در مورد افرادی گفتم که احترام نمیزارن به وقت بقیه و اکتی که در موردشون دارم، رضا رو درک می کنم پیشاپیش قبل هر توضیحی و مشکلاتش رو در جریانم، صدرا هم خبر دارم اومده تهران، اینم تجربه گادیم میگه، میره مسافرت کلا فلج اطفال پیدا می کنه :دی گرچه صدرا چون تو گروه فعاله و می چرخه حقش بود باهاش رفتار تند تری بگیرم و البته اینکه این دو نفرم ادامه بدن این روند رو به خودشون ظلم کردن، چون هر پستشون سه بار خونده میشه و رُسشون کشیده میشه :دی

در نتیجه فعلا با توجه به کسایی که تو معارفه نبودن:

رای به اعدام: امین

بیاد ببینم می تونه / می خواد اولین رای من تو این دور رو باطل کنه با توضیحاتش یا نه :دی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arsonist
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
پنج تا سوال:

1- به نظرت چه کسی با چه نقش و با چه بهره ای از هوش، قسمت سبزی که گفتی رو تو بازی میگه که فکر کردی من ممکنه گفته باشم و هدف من باشه ؟ :دی چی در مورد من فکر کردی که همچین احتمالی رو اصولا بیان کردی ؟
2- به نظرت اگر کسی هدفش قسمت بنفش باشه، قبل از اینکه فرد مقابلش جوابشو بده، نیاز داره که کسی اینو ازش بپرسه ؟ و اگر ازش بپرسن اصولا جوابی میده ؟
3- به نظرت کسی که هدفش "یا چی" باشه، نیاز داره که قبل از اینکه فرد مقابل جوابش رو بده، همچین چیزی ازش پرسیده بشه و اونم افشا کنه قصدش چیه ؟ اونی که افشا میکنه از نظرت چیه ؟ درازگوش ؟ :دی
4- به نظرت کسی که وسط یک اکت که منتظرِ ری اکتِ طرف مقابل هست همچین سوالی می پرسه، چیه ؟ یه بیش فعالِ جویای حقیقتِ باهوش ؟ یک بازیکنِ نوبِ بازی ندیده یا چی ؟ :دی
5- و در نهایت آرش زمانی که داشت این سوال رو مطرح می کرد توی این مقطع از زمان، دنبال چی بود ؟

جواب سوالت هم قاعدتا میتونی وایسی و در واکنش های هادی و من، در عمل ببینی اگر برات جا نیوفتاد دوباره مطرحش کنی :دی جواب نوشتاری براش ندارم. :دی مگه منطق جوابت برای سوال 4 و 5 خودم رو متوجه بشم اونوقت سوال قابل جواب دادن بشه :دی اگرم که نشه که ضمن اینکه جوابی نداره، پوئن منفیه برات :دی
به نظرم منظور از جمله‌ی اول و rhetorical بودنش رو به خوبی متوجه می‌شی خودت و سوال یکت بیهوده‌ست. درمورد جمله‌ی دوم اما مستقیما دارم متهمت می‌کنم که می‌خواستی حرکت هادی رو خنثی کنی (یا به قول خود هادی سپر گناهکارها بشی :دی) و منظور از اون «یا چی» هم اینه که شخصا احتمال دیگه‌ای نمی‌بینم و اگه توضیح قابل قبولی داری بگی :دی

در مورد سوال‌های ۵ و۴ هم قطعا من اونقدر فهم دارم که ببینم بین تو و هادی داره یک جریان کنش و واکنشی برای سنجش واکنش طرف مقابل شکل می‌گیره، منتهی مشکلی تو این قضیه نمی‌بینم که بیام نظرم رو درمورد حرکت تو بگم حالا ترجیحم این بود که از پرسش بلاغی و استفهام انکاری استفاده کنم، دیگه حداقلش اینه که خودم هم وارد جریان کنش و واکنش شما می‌شم دیگه، بهتر از اینه که منفعل یه گوشه وایسم ببینم جریانتون چه طرفی پیش‌ می‌ره، غیر از اینه؟

• Dislike
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
هادي كه اون پست رو داد خواستم بيام بگم اين چه سمي بود 😁 كه خب تايم نداشتم اون موقع بيام تاپيك . انتظار داشتم وقتي برگشتم چند نفري واكنش نشون بدن . واكنش امير به نظرم منطقي بود . اما اين پست آرش رو اصلا نميفهمم و يكم اين واكنشت منو مشكوك كرد چون امير يا هر نفر ديگه صرف نظر از هر سايدي كه داره اول بازي نمياد خودشو لو بده و درگير كنه . فعلا اين پست ارش باعث شد پست هاشو با دقت تر بخونم 😉
در مورد خود هادي نظري ندارم فكر ميكنم بيشتر براي گرم كردن بازي اينو نوشته اما خودش كه ميگه روش نوين گناهكار يابيه و بايد ديد چ ميشه در ادامه .. 😁
خب خوش اومدی :گل:
«سم» پست هادی که خب تاریخچه پشتش هست و حق داری برات عجیب باشه منتهی به هر نحوی این نوع شروع بازی از سوی هادی برای بقیه‌ی ما عجیب نیست :دی
اینکه از امیر پرسیدم «می‌خواستی بگی گناهکاری» که خب مشخصا سوال بدیهی بود‌. اما اگه واکنشم باعث می‌شه پست‌های من رو با دقت بیشتری بخونی، خوشحالم از این موضوع :دی

• Wow
آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
FM">FM

Amir">Amir

من با این که از بالانس اونقدر سر در نمیارم ولی اینو میتونم تشخیص بدم که تو ۱۶ نفر دو گروه گناهکاری + فرعی عدد نسبتا زیادیه و وقتی تحلیل بالانستو خوندم برام عجیب بود که‌چرا احتمال بیشتر دادی به دو گروه گناهکاری !
یعنی هدفت از اون حرف کلا این بوده که واکنش نفر اول بعد از پست خودت رو ببینی و با نفر دومش کاری نداشتی؟
خب مشکل کسی که پست اول رو می‌ده چی می‌تونه باشه؟ بالاخره یک نفر باید اون پست اول بعد از تو رو می‌داد دیگه؟

Professor
پسندها
7
امتیازها
70
مدال‌ها
9
درود بر دوستان عزیز
صدرام، محکم ترین بازیکن بازی، صدای من رو از مسافرت می‌شنوید. فرصت نشد پست معارفه بدم این پست معارفه من هست درواقع. پست هارو سطحی خوندم امیدوارم فردا فرصت شه دیپ‌ شیم رو بازی اگر نشد از پس فردا خیلی سفت و سخت سعادت حضور و بازی در کنارم رو دارید :دی. این پست معارفه رو هم تقدیم میکنم به مهدی عزیزم. :دی

• Angry
Underwood
پسندها
424
امتیازها
565
مدال‌ها
38
به نظرم منظور از جمله‌ی اول و rhetorical بودنش رو به خوبی متوجه می‌شی خودت و سوال یکت بیهوده‌ست. درمورد جمله‌ی دوم اما مستقیما دارم متهمت می‌کنم که می‌خواستی حرکت هادی رو خنثی کنی (یا به قول خود هادی سپر گناهکارها بشی :دی) و منظور از اون «یا چی» هم اینه که شخصا احتمال دیگه‌ای نمی‌بینم و اگه توضیح قابل قبولی داری بگی :دی

در مورد سوال‌های ۵ و۴ هم قطعا من اونقدر فهم دارم که ببینم بین تو و هادی داره یک جریان کنش و واکنشی برای سنجش واکنش طرف مقابل شکل می‌گیره، منتهی مشکلی تو این قضیه نمی‌بینم که بیام نظرم رو درمورد حرکت تو بگم حالا ترجیحم این بود که از پرسش بلاغی و استفهام انکاری استفاده کنم، دیگه حداقلش اینه که خودم هم وارد جریان کنش و واکنش شما می‌شم دیگه، بهتر از اینه که منفعل یه گوشه وایسم ببینم جریانتون چه طرفی پیش‌ می‌ره، غیر از اینه؟

آرش جان فدات شم، نباف :دی و رو بلاغتت هم کار کن حتما عزیزم. چون اولا اینجا مافیاست اگر عبارت کنایی به کار می بری باید قصد مشخص داشته باشی، وگرنه باید هزینشو بدی :دی و ثانیا کسی که از جملات بلاغی استفاده می کنه، تلاش می کنه که در توضیحش به تناقض نخوره، بخش آبی به خصوص جاییش که قرمز کردم از پاراگراف اول در تضاد آشکار با بخش سبز از پاراگراف دومه :دی اگر خودت گفتی که تناقضش چیه ارفاق می کنم و نمره منفی نداره، ولی اگر نگفتی و ازم خواستی توضیح بدم، من با یه پوئن منفی برات توضیح میدم تو پست بعدیم :دی

در مورد جوابت به 4 و 5، کاملا غیر اینه. به ورود به موقع به بحث ها نمیگن انفعال میگن هوشمندی، و عجیبه که یکی از هوشمند ترین بازیکنان، این تایم رو درست تشخیص نداده. اینکارت با توجه به فرصتی که تو سوال کردن ازت بهت دادم، و با توضیحات بعدش که دادی، در خوش بینانه ترین حالت یه حرکت خام بود برای اینکه بگی من هستم و بدبینانه هم هم زدن و بیرون کشیدن هادی از فشار بود که البته ناکام موند :دی هر دوشم حرکتیه که مستحق یه پوئن منفی شدیده.

و بدیهیه که باید صبر می کردی حداقل یک واکنش هادی به من و من به هادی رو میدیدی، تازه اون موقع تصمیم می گرفتی ورود کنی در بحث یا نه، اگر بتونی به بهاره این توضیح رو بدی که تاریخچه این حرکت هادی رو نمیدونه، به من که گاد هر دو دور بودم نمی تونی اینو بگی، بهت پیشنهاد می کنم اگر اون دو دور گناهکار بودی و از دید بیگناهی نتونستی دقیق بشی به حرکت هادی، تا تفاوت بیگناه و شغالش رو متوجه بشی، حتما یکبار بری و اکت های دوم تا چهارمش نسبت به رامتین و پویا رو بازخونی کنی.

ضمن اینکه حالا که ناراحت شدی از خنثی شدن "اون حرکت" هادی به سوالات زیر جواب بده:

1- بگو فلسفه "دومین نفر بعد از پست من پست بده گناهکاره" چیه و اصولا از همچین جمله ای چی در میاد که حالا خنثی شده ؟
2- بعد بگو "خنثی شدنش" یعنی چی؟
3- بعد بگو چه بازیکنی با چه نقشی اون حرکت رو خنثی می کنه از نظرت؟ :دی

تا تو داری اینا رو جواب میدی منم یه بررسی می کنم ببینم هادی دیگه چی میدونه و میگه و چیکار می کنه :دی اونوقت اگر با هوشی که داری خودت فهمیدی که هادی چرا اونکارو کرده و من چرا "خنثی؟" کردم که هیچ، اگر نه اون زمان همین سوال رو بپرس ببینم چرا داری اینکارا رو می کنی و جوابتم بدم البته :دی

کارآموز مافیا
پسندها
19
امتیازها
35
مدال‌ها
4
دومین نفری که بعد از من پست میده قطعا گناهکاره

هادی زیاد حال نکردم با روش گناهکار یابیتون، مطمئنید بیگناهید و اینجوری گناهکار پیدا میشه کرد؟

الان با این پست خواستی بگی گناهکاری؟ یا خواستی حرکت هادی رو خنثی کنی؟ یا چی؟

آرش اتفاقا بنده از پست امیر حس خوبی گرفتم ، اینی که شما میگی یعنی حرف هادی درسته که خب مسخره هست

صدرام، محکم ترین بازیکن بازی، صدای من رو از مسافرت می‌شنوید
احسانم، شل‌ ترین بازیکن بازی، صدای من رو از منزل میشنوید

• Like

FM

کارنیاموز مافیا
پسندها
171
امتیازها
315
مدال‌ها
32
من ب شخصه نتونستم فرقه رو جا بدم توي اين بالانس . بنظرم فرقه نداريم احتمالاتش رو پويا بررسي كرد باهاش موافقم. از ديد من بالانس ريسكي اي ميشه وجود فرقه و مافيا همزمان تو اين تعداد.

فرض کن فرقه داریم، به عنوان گاد چکاری میتونی انجام بدی که بی گناها به همون راحتی ای که پویا گفت نبازن؟

FM

چون در اون لحظه که اومدم توی تاپیک که پست بدم آخرین پست، پست تو بود، بنابراین پست من شد پست اول بعد از تو. اما اگر یک نفر بعد از تو پست داده بود باز هم پست میدادم، چون به نظرم این حرکتت کاملا رندوم و تصادفی بود، و هنوزم نمیتونم متوجه بهشم هدفت چی بوده؟ :دی البته مثل همیشه تحسین میکنم مشارکتت رو در آغاز کردن بازی. یه فرقی داره این حرکتت با ادوار گذشته که مستقیم به شخص خاصی حمله نکردی و انتخاب نفر رو به تقدیر سپردی، دلیلش چی میتونه باشه؟ چون الان عامل حس هم در شروع بازیت استفاده نکردی، اگر حس نبوده پس چیه؟ تصادف کامل؟

تو هدف حرکت هادی و متوجه شدی؟ اگر نه، چطور به امیر گیر میدی که خواسته خنثی ش کنه؟ فکر میکنم با امیر موافقم تو این زمینه، که زود خودت رو درگیر کردی::دی

یعنی هدفت از اون حرف کلا این بوده که واکنش نفر اول بعد از پست خودت رو ببینی و با نفر دومش کاری نداشتی؟
خب مشکل کسی که پست اول رو می‌ده چی می‌تونه باشه؟ بالاخره یک نفر باید اون پست اول بعد از تو رو می‌داد دیگه؟

این تیکه هم نشون میده که هدف هادی و متوجه نشدی.

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین