برای دیدن محتوای انجمن باید ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اکنون ثبت‌نام کنید.

بازی دور دهم مافیا | داستان یک جلاد - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا پست 500:

آرش 9 پست
عرفان 8
امین 6
محمدامین 5
فری 5
مهدی 2
محمدرضا و مهسا 1
محمدحسین و یاسین هیچی.

سقف هم 12 تاست.

پست فقط به تعداد خط نیست که 48 تا پست 3 خطی بفرستید.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
اینم کپی کنم کسی نگه ته صفحه بود.

تصمیم جدید کمیته داوران در رابطه با اعلام نقش‌ها:

پویا نظرش این بود که اگر طی فازهای آینده فردی اعدام بشه و نقشش مثلا بی‌گناه و رویین‌تن یا سامورایی اعلام بشه (که یک عدد هست)، ممکنه فردی بی‌گناه یا گناه‌کار بخواد سوءاستفاده بکنه و بگه "به‌نظرم نقشش درست نیست و گناه‌کاره" که مثلا ارواح شکمش اشاره به نقش هم نکرده و سفید بشه! یا نقش‌هایی دو تا هستن مثل دکتر و شکارچی و ... اعلام بشه، فردی بیاد بگه که "آره ممکن هم هست که درست باشه." یعنی من خودم شکارچی هستم. شاید اینم دومیه. به درست یا غلط.
و به کمیته پیشنهاد داد هرکس خواست چنین کاری بکنه یا نزدیکش هم بشه، درجا گادکش بشه و از ادوار آینده محروم.

کمیته که دید پویا به شدت عصبانی و خشن هست، گفت چه کاریه اصلا نقش بی‌گناها اعلام بشه که این همه داستان پیش بیاد و نیاز به خشونت باشه؟

نتیجه: اگه بی‌گناه اعدام بشه، فقط گفته می‌شه بی‌گناه بود و نقشی گفته نخواهد شد. گناه‌کاران البته نقش دقیق گفته می‌شه.

ویرایش گاد: هرکس سوالی از گاد بپرسه که مشخص بشه این پستُ نخونده، درجا گادکش خواهد شد.
متاسفانه چنین به نظر می‌رسد که تعدادی از بندگان پست‌های گادُ نمی‌خونن؛ ولی پرت‌وپلاهای سایر بندگان را چرا. پست‌های گاد را باید دقیق بخوانید.

کارکشته مافیا
پسندها
118
امتیازها
405
مدال‌ها
27
فری

من کلا ارزش‌گذاری خاصی ندارم به حرف‌های امیر راجع به گروه مافیا و اعضاش. چون خودش مافیا بوده. :دی اون که بررسی کردم چه کسانی سفید می‌شدن از اعدامش و فلان، در بررسی رای‌هاش بود نه حرف‌هاش. چون یک عضو مافیا نمی‌تونه کسی رو سفید کنه وقتی نقشش داره اعلام می‌شه. سر همین به نظرم در حرف‌هاش کسی رو نمی‌تونسته سفید کنه. اما در عملیات در بازی امکانش هست.

و در زمینه‌ی رای‌ها مسیر داستانی شما دو نفر به نظرم چندان متفاوت نیست. محمدحسین حسی احتمالش یکم کمتره چون شروع رای با خودش بوده. و شاید احتمالش کمتره که چنین وحشی‌بازی‌ای در مافیای ما برای اعدام هم‌تیمی باب شده باشه هنوز. :)) ولی تو که بعدا اضافه شدی مثلا امکانش بیشتره.

بخش دوم هم من اصلا فکر نمی‌کنم امیر از اول فاز قرار بوده اعدام شه. بلکه فکر می‌کنی اون وصیت و خودکشی و این‌ها بعد از پست آخرش درباره‌ی مهسا و گیر محمدحسین شروع شده. چون هیچ راه برگشتی نداشت اون پست چندان.

- - - Updated - - -

پست‌های گاد بیشتر بازیکن‌هاست. :))

ویرایش گاد: موش بخورد تو را.:دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Wooden
پسندها
132
امتیازها
145
مدال‌ها
19
خدایی من مافیا هستم؟ :fp: به قول امین آخه دیگه یعنی در این حد من وحشی ام؟ :fp:
من از بس کسی لااقل بهم نگفت "قاتل"، عقده ای شدم به جان مولا ماریو مانژوکیچ :23:

خارج از شوخی، یک درصدی از ابهامات رو متوجه میشم، و الان هم زمان رو درست دونستم که بیام در مورد این قضیه توضیح بدم چون فکر کنم کسی انتظار نداشت من دیشب خیلی ناگهانی به امیر رای بدم. ولی مسئله اینجاست که من اتفاقاً دنبال چنین چیزی بودم و تصمیم گرفتم این رو در بازی به آزمایش بگذارم و نسبتاً رضایت هم دارم. وقتی فاز قبلی شروع شد و با اعدام رضا، طبق ذهنیت خودم از یک شبکه گناهکاری فرضی، بنده تا حدود 80 درصد مطمئن بودم که به امیر رای خواهم داد. چرا؟ می تونید دلایلی که در پست رای برای مافیا بودنش آوردم رو بخونید. تنها دلیلی که بعداً به اون دلایل اضافه شد و اتفاقاً دقیقاً حین نوشتن پست من بود، همون پست آخرش بود که وقتی گفت مهسا رو بعنوان قاتل (نه مافیا) بهش رای میدم، اتفاقاً شک من رو به قطعیت بدل کرد و به دلایل قبلی که ذکر کردم اضافه شد. چون من منتظر بودم امیر فقط یک لحظه از این موضع که مهسا مافیاست، کوتاه بیاد و من مطمئن بشم که میدونه مهسا هم تیمی خودش نیست. حالا استراتژی کلی من برای فاز قبلی اینطوری و در دو مرحله بود:

مرحله اول: ایجاد "سپر مدافع" برای بازیکن هایی که منطقاً شواهد نشون میده احتمالاً مافیا نیستند

اینجا پست 397 # رو فرستادم و این پست باید اوایل فاز فرستاده می شد. دو دلیل هم داشت:
1. ایجاد بازدارندگی روی بازیکن هایی که از نظر خودم مافیا نیستند و نباید به رای گیری بروند. (بنده عددی نیستم که سپر بازیکن های به این خفنی باشم. منظورم بیشتر اینه هدفم این بود که احتمال بیرون رفتن "غیر مافیا"های فرضی من بیاد پایین).
2. معطوف کردن ذهن مافیا روی گزینه های دیگر، و بالا بردن احتمال رای دادن عضو "مافیا" به دیگر عضو "مافیا". (این مورد هم کاملاً محتمله دیشب اتفاق افتاده باشه و در موردش فردا صحبت خواهم کرد).

مرحله دوم: غافلگیر کردن مافیا و مشاهده نتایج

امیر از نظر من گزینه ی مناسبی برای رای بود. در کنار دلایل خوبی که برای مافیا بودن داشت، مهره ای بود که مافیا اصلاً و ابداً آمادگی از دست دادنش رو نداشت. در واقع رای به امیر و ایجاد امکان ورودش به دفاعیه، در کنار زمان انتخابی برای پست رای، به لحاظ روانی به تیم مافیا ضربه میزد، و این غافلگیری میتونست به من اجازه بده که تحرکات اواخر رای گیری تا موقع اعدام رو زیر نظر بگیرم که ممکنه کاملاً احساسی، تکانه ای، و لحظه ای باشند و سرنخ ازشون بیاد بیرون (در این مورد هم بعداً توضیح خواهم داد). مهدی این امکان رو بصورت جدی در ادامه فراهم کرد و رای بعدی رو داد. این حتی به خود من هم اجازه میداد که متوجه بشم در مورد امیر درست تصمیم گرفتم یا نه. تصمیمات لحظه ای و عجیب امیر نزدیک به دفاعیه کاملاً نشون دهنده ی تصمیمات احساسی برای نجات از شرایط بودند. و وقتی امیر جمله ی زیر رو در دفاعیه گفت، من "کد واژه" ای که دنبالش بودم رو گرفتم و دیگه به نظرم همه چیز تمام شد:

تنها چیزی که پیش بینی نشده بود رای محمدحسین بود که آورد منو دفاعیه که از نظرم خیر بود

دلیل اینکه من رو در دفاعیه سفید کرد هم این بود که طبق رای گیری فاز قبلی، میدونست که من لحظات آخر رای گیری احساسی میشم و سعی داشت رای من رو از روی خودش برداره.
امیر رو تحسین میکنم ضمناً. به نظرم فوق العاده بازی کرد در مجموع، و واقعاً هم "استراتژیست مافیا" بود و بیراه نگفتم.
پست رای و اتهام و اینا هم فردا، اگر عمری باقی بود ...

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
آرش:
والا الان دیگه به هیشکی حس ندارم و بی حسم😁،
درسته حسه خیلی نمیشه روش اتکا کرد ولی خب هست دیگه، البته سبک بازیم حسابه مثلا عرفان چون الان نه به رضا نه به امیر رای نداده خراب کرد حسمو، ولی اولویت عوض کردن دیروز تو سر رضا و مملگر حس بیگناهی بهم داد، اقدام به تغییز رایت که گفتی گاد نذاشته هم صادقانه اومد به نظرم که نمیتونی هم تیمی اینا باشی.
احساس میکنم کلا خیلی کم هستی ولی کم بودنت از نوع واقعیه، و حس بدی هم بهم نمیده(تو سایه بودن و ...). نه اصلا بحث قلق و اینا نیست.
دلیلت برای شک به من رو هم بگو.

عرفان:
من نمیتونم یار امیر باشم دقیقا به همین دلایلی که گفتی، ولی مهدی چرا نتونه؟ امیر اول بازی به یار خودش که رضا بوده، یه گیر داده و انداختتش وسط بازی، اینجا چرا نمیتونه با مهدی همون کارو بکنه؟
کی میگه مافیا میخواسته رضا رو اعدام کنه؟! خود امیر هم مجبور شد به نظرم که رضا رو اولویت داد، خب برای اینکه همه اعضای تیم یه جا نباشن و پخش بشن تو میتونی بری سمت یاسین و کلا کاری که بقیشون کردن رو نکنی، این موضوع دلیل نمیشه برای اینکه تو مافیا نباشی.
ضمنا مگه از نقش مملگر باخبری؟ اعدام رضا اتفاقا اصلا قابل پیش بینی نبود به خاطر همین بهترین کار برای مافیا پخش رای‌هاشونه. مثلا مملگر اگر قاتل باشه، اون موقع اعدام اگر میشد برای تو به عنوان رای دهنده بد نمیشه که.
صرفا بر اساس حرف امیر من قاتل توام؟😁 خودت دلیل نداری برای حرفی که میزنی؟ احساس میکنم از هول حلیم داری میفتی تو دیگ😂

ال امین:
من نمیدونم هدف امیر از حمله به من چی بود، از اعدامم ترسی ندارم، چون تهش بعد تموم شدن بازی مشخش میشه کی اشتباه کرده و کی نه، بدم بازی نکردم که بگم یا بگن به خاطر بازی بد من بیگناها اشتباه میکنین، اگر اشتباه کنن به خاطر نقشه‌ایه که مافیا برامون کشیده و متاسفانه با اعدام من و مشخص شدن نقشم که اونم اگه مشخص بشه، متوجه میشین چی شده، من که نقشمو میدونم این چیزایی که نوشتی رو نمیتونم قبول کنم، ولی هیچ چیزی نیست که بتونم باهاش این حرفا رو رد کنم. بد جایی گیر کردیم واقعا. مشکل من الان اینه من قاتل نیستم و مشکل بیگناها اینه که حتی بعد از اعدامم شاید با سواستفاده خود قاتلا، بیگناها اینو نفهمن و به اشتباه بیفتن مجددا.
الان که به اون حرفای امیر فکر میکنم که میگفت تو پستا یکی کمکت میکرده و ... متوجه میشم هدفش از این حرفا فقط تلاش برای اعدام من نبود، با این کارش احتمالا میخواسته یه نفر دیگه رو هم در ادامه با این حرفا بهش پیله کنه، ولی نمیدونم کی.
من کجا در هر رایم میدونستم دارم مافیا اعدام میکنم؟😂 بعد به نظر من بدترین کار برای قاتل اینه که واضحا بخواد حمله کنه به مافیا!
من به چاوش رای دادم که الان با این اوضاع خودمم شک دارم مافیا بوده یا نه، با رضا و خود امیر هم درگیری نداشتم و حتی نمیدونستم اعدام میشن یا نه، فقط اولویت دادم، واقعا چه چیز مزخرفیه این اولویت، اگه قراره باهاش انقدر سواستفاده بشه.
من شک مافیایی به محمدرضا و عرفان و مملگر دارم در حال حاضر، ودر مورد قاتلا به نظرم محمدرضا احتمال قاتل بودنش کمه با توجه به رایی که امیر بهش داد و احتمال مافیا بودنش خیلی بالاست مجددا با حمله ی مشابهش به من و رایی که امیر بهش داد و رایی که محمدرضا به امیر نداد، برلینم خیلی کمه احتمالش که قاتل باشه، میمونه مهدی و محمدحسین و خودت و فری و آرش شاید مملگر اگر مافیا نباشه. انتخاب از بین اینا خیلی سخته، باید بیشتر بررسی کنم.

مملگر:
از نقش اعلامی امیر تعجیب کردم، واقعیتش من تخمینی در مورد نقش امیر و اینکه بیگناهه یا گناهکار نداشتم و نمیتونستم هم به نتیجه خاصی برسم با حرفاش، جایی هم بهش نگفتم که بهش شک دارم یا رای میدم، اولویت دادن واقعا مجبور بودنه، رایم که محمدرضا بود، به یاسینم که اولویت اول نمیدادم چون مخصوصا با اون دفاعیه شنگولش معلوم بود تو باغ نیست کلا 😁مجبوری نوشتم امیر دیگه.

- - - Updated - - -

ال امین:
آرش هم مافیا نمیتونه باشه به نظرم ولی کنار خودت و بقیه که گفتم برای قاتل باید بررسیش کنم.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آقا پست تحلیل من رو راجع به تعداد مافیا نخوندید؟ گاد گفته مافیا با این نقش ها شروع کرده:
پدرخوانده، شازده، خیاط، جاسوس و دکتر لکتر. به علاوه گفت اعضا می تونن ۲ تا نقش داشته باشه و می تونن مافیای بی نقش داشته باشن.
خب الان ما چی می دونیم؟ ۱ اینکه رضا احتمالا خیاط بوده و امیر قطعا مافیای بی نقش بوده. در نتیجه از نقشا چی می مونه؟ پدرخوانده، شازده، جاسوس و دکتر لکتر. پدر خوانده و شازده که اگه نقش دیگه ای داشته باشن خیلی سنگین می شن و بالانس نیست. پس اونا هم یه نقش دارن. پس اعضای مافیا باید بشه ۵ نفر با این نقش ها: پدرخوانده، شازده، خیاط، مافیای بی نقش و یک عضو با نقش مشترک جاسوس و دکتر لکتر. با این احتساب اگه چاوش بیگناه بوده ۳ مافیا مونده بینمون و اگه گناهکار باشه ۲ تا. اونایی که هی مافیا رو ۴ نفر در شروع در نظر می گیرن نمی فهمم.
عرفان پست ۳۷۲:
آقا بر اساس توضیحاتت راجع به اینکه چرا اولویتت من بودم. برای مافیا بهترین چیز این بوده که به رضا و بدترین چیز این بوده که به من رای بده. خب الان آرش کاملا وضعیتش با تو یکی بود. منتها به جای من به رضا رای داد. چطوری الان به من و محمدرضا ۶۰ درصد شک داری به آرش نداری؟
امین تو پست ۳۹۲
این‌جا برای من رفتار محمدامین که اومد اون‌هایی که امیر مافیا اعلام کرده بود رو سفید کرد برام عجیب می‌شه.
اصل سفید تر یا سیاه تر کردن افراد برای من بر اساس رای گیری ها افراد بود. چیزی که راجع به مافیا اعلام کردن امیر هست اینه که من هم جزئشون بودم و وقتی می دونم خودم مثبتم، خود به خود این حس رو تو من ایجاد می کنه که بقیه افراد این لیست هم می تونن مثبت باشن. اما در نهایت این از اون رای گیری ها اهمیت کمتری داره.
پست ۳۶۳ هم راجع به رایم به رضا به امیر جواب دادم.
راجع به روانپریش و سم شناس که گفتی منطقی اعدام کنیم یهو اعدام کنیم نفهمیدم.
راجع به قاتلا ببین من با همین فکر مهسا و مهدی تا حدی موافقم. از این لحاظ که جفتشون از بازی بیگناهی ای که من ازشون دیدم فاصله دارن. یعنی مهسا تا الان اگه بی گناه بود باید کلی به همه شک مینداخت اونم حالت طلبکارانه. مخصوصا تو این فازای حساس. من باهاش تو فاز حساس بودم تو اولین بازیش که بیگناه بود و اینجوری چیل نبوده. البته شاید الان رو من فقط فاز حساسی می بینم اونم بخاطر اینه که می تونه این فاز خیلی خوب باشه یا خیلیی بد. از این لحاظ که اگه مثلا با وصیت امیر بریم جلو ممکنه این فاز قاتل اعدام کنیم طوری که بعدیش هم مشخص باشه. ممکنه هم بیگناه اعدام کنیم و دست به دهن بمونیم که الان چه خاکی تو سرمون کنیم. جز اون حالت مهسا و مهدی، واقعا من کمتر شک دارم اما به محمدرضا، یاسین و حتی محمدحسین(کمتر از بقیه) شک دارم. روی تو کمتر شک دارم اما بی شک نیستم :))
مهسا تو پست ۵۰۵:
یعنی تو رایت به امیر رو هیچ کس دیگه شک نداشتی؟ خب برای من یکم مشکوکه اونجای بازی کلا به یه نفر شک داشته باشی و بهش رای بده اونم بخاطر نبودنش و بگی فعلا رای می دی و منتظری همچنان و بعد جز اون یه نفر رو هیچکس دیگه شک نداشته باش. شک نداشتن رو رو این حساب می گم که با مافیا شدنش تعجب کنی. این که به یه نفر شک داشتی فقط و به هیچکس دیگه نداشتی از نظر من می تونه حرفای امیر رو تایید کنه که سم شناسی و محمدرضا رو پرسیده بودی پیداش کرده بودی.

- - - Updated - - -

یاسین قرار نبود از سفر برگشته باشه و با تمرکز کامل دیروز و امروز باشه :| گیر آوردی ما رو یاسین جان؟ :))
خواهشن دوستان رای های اولیتون رو بدید‌. با این وضعی ‌که من می بینم مافیا به راحتی می تونه یه مسیری رو شروع کنه چون خودمون هیچکس رو توی دفاعیه نمیاریم تا لحظه های آخر که از نظر من مافیا می تونه تو این زمانا بازی رو به دستش بگیره چون زمان برای فکر کردن کمه. که البته مافیا تو این مقوله تا الان گند زده :))

- - - Updated - - -

رای به اعدام: محمدرضا
اولویت ها: هستم و کاملا ممکنه تغییر کنه اما شک هام فعلا به ترتیب روی یاسین، مهسا و مهدی هست.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آقا پست تحلیل من رو راجع به تعداد مافیا نخوندید؟ گاد گفته مافیا با این نقش ها شروع کرده:
پدرخوانده، شازده، خیاط، جاسوس و دکتر لکتر. به علاوه گفت اعضا می تونن ۲ تا نقش داشته باشه و می تونن مافیای بی نقش داشته باشن.
خب الان ما چی می دونیم؟ ۱ اینکه رضا احتمالا خیاط بوده و امیر قطعا مافیای بی نقش بوده. در نتیجه از نقشا چی می مونه؟ پدرخوانده، شازده، جاسوس و دکتر لکتر. پدر خوانده و شازده که اگه نقش دیگه ای داشته باشن خیلی سنگین می شن و بالانس نیست. پس اونا هم یه نقش دارن. پس اعضای مافیا باید بشه ۵ نفر با این نقش ها: پدرخوانده، شازده، خیاط، مافیای بی نقش و یک عضو با نقش مشترک جاسوس و دکتر لکتر. با این احتساب اگه چاوش بیگناه بوده ۳ مافیا مونده بینمون و اگه گناهکار باشه ۲ تا. اونایی که هی مافیا رو ۴ نفر در شروع در نظر می گیرن نمی فهمم.

گاد: بنده فراخ عزیزم، دیروز عصر علنا گفتم مافیا 4 تا هست، حمال!

بندگان گرامی به پست 472 رجوع کنند.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
:))) واقعا خیلی زشت بود این همه من زر زدم که من کسایی که هنز ۴ در نظر می گیرن رو با توجه به تحلیل خارق العادم نمی فهمم :)) بعد اینجوری ضایع شدم. :)) با ترکیب تعداد مافیا و تحلیل خودم من یه پانیک اتک داشتم که حتی به این رسیدم که رضا بیگناه بوده :)) که بعد از گاد پرسیدم امیر می تونسته بی نقش "شده"باشه و از اول بی نقش نبوده باشه که تایید کرد. در نتیجه الان مافیا با پدرخوانده، شازده، خیاط و یک نفر با نقش ها مشترک جاسوس و دکتر تو بازی بودن.

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
من ترجیح می دم محمدرضا که مشکوک هم هست رای داده بهش و اگه مشخص شد مافیاس بعدش به قاتل بودن مهسا شکم قوی تر می شه. در غیر این صورت موافق نیستم که فقط و فقط بر اساس وصیت امیر شروع کنیم اعدام مهسا و مهدی.

- - - Updated - - -

ویرایش: رای داده بشه بهش.

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
امین
چه دیتایی باید وجود داشته باشه به جز رای؟ بعد مثلا رای دیروزم چطور «جدا مونده از بازی» حساب می‌شه؟ فاز قبلش هم به یاسین رای دادم که خب فاز بعد ۵ رای اورد پس جدامونده حساب نمیشه. ینی چه دیتای خاصی نیاز هست و می‌تونه وجود داشته باشه مگه؟ خودت مثلا چه دیتایی داری برای قاتل نبودنت؟ :دی من دیتام بازیم و رای‌هام هست که از اول بازی تا الان بی‌گناهانه بوده، حالا اینکه فلان جا فلان حرف «عجیب» رو زدم و تو نمی‌تونی درک کنی که من نفهمیدم منظور امیر از فرقه قاتلان بوده، جز توضیحی که دادم کاریش نمی‌تونم بکنم دیگه.

شکم برا قاتل بودن هم تو این فاز گفتم اتفاقا. مهدی و مهسا و محمدامین ولی فعلا برای هیچ کدومشون در حد رای نیستم فعلا، باید بررسی کنم بیشتر.

- - - Updated - - -

محمدامین
مافیا بودن محمدرضا چه ربطی به قاتل بودن مهسا و مهدی داره؟ نفهمیدم

- - - Updated - - -

+ بیگناهی مهدی رو زیاد ندیدم ولی مهسا با اینکه تمیز بازی کرده این دور اما اصلا شبیه بیگناهیش نبوده، خیلی سربه‌زیر و راه‌بیا بوده به نظرم. زیادی منطقی و دفاعی داره بازی می‌کنه. مهسای بی‌گناه به کسی حس بد نداشته باشه، دور از ذهنه برام :دی

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
آرش
پست ۵۰۶ من رو اون بخش خطاب به مهساش رو بخون.

- - - Updated - - -

با حرفت راجع به مهسا هم موافقم

- - - Updated - - -

من شب نیستم جان من این ساعتا بیشتر باشید

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
تا 524:

آرش 11 پست
عرفان 8
محمدامین 10
امین 7
فری 5
یاسین 6
مهسا 4
مهدی 4
محمدحسین 5
محمدرضا 1

سقف هم 12 تاست.

پست فقط به تعداد خط نیست که 48 تا پست 3 خطی بفرستید.

آخرین ویرایش:
کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
همتون می‌دونید که نقش‌های چاوش، رضا و امیر میتونن لباس باشند حالا اینکه کدوما لباس بوده و کدوما نه نمیتونم چیز قطعی بگیم فقط با توجه به روند بازی و بازی کردن این ۳ نفر باید احتمالات رو بررسی کنیم.
یه چیزی برام عجیبه در مورد رضا، رضا به نظرتون مافیا بوده واقعا؟!! میشه چاوش و امیر رو مافیا دونست و رضا رو نه، در مورد امیر حتما همتون خوب می‌دونید احتمال اینکه به امیر لباس بدن خیلی کمه، امیری که خیلی سخت اعدام میشه و لباس دادن بهش منطقی نیست، با اون بازیش در آخر فاز می‌تونیم بگیم واقعا مافیا بوده که همه هم به این نتیجه رسیدن فکر کنم.

همین فاز قبل یاسین رو بورس بود و رضا اعدام شد در حالی که محمد امین هم میتونست اعدام شه و خطا این حرف به وضوح روشنه. اینکه کی اعدام میشه کاملا وابسته به تصمیم گروه های گناهکاری و جو روانی ایجاد شده در نیم ساعت آخر فاز و دفاعیه فرد هست
این حرف سید یا امیر هستش؛
به نظرتون چرا رضا اعدام شد در صورتی که میتونستن منو اعدام کنند، هم به خاطر لباس می‌تونه باشه و هم اینکه در فازهای بعد بازم میتونستن به من رای بدن و منو باز اعدام کنند چون دو رای همینجوری من داشتم با فرض بی‌گناهی آرش و عرفان :دی پس برای رای دادن به من کار راحتی داشتن هر فاز برای همین تصمیم گرفتن اول رضا رو کنار بزارن که منطقی هم هست.
حتی گفته شده مملگر هم میتونست اعدام شه ولی دیدین که مملگر از اعدام شدن نجات پیدا کرد در ادامه آرا رو بررسی می‌کنم که به این نتیجه برسید چرا هنوز به مملگر مشکوک هستم.

منطقا از اونجایی که انقد من و رضا لب به لب نزدیک به اعدام بودیم رای های من تا حد اعدام پیش رفت و بعید می‌ دونم تعداد بیشتری از مافیا به خیاط خودشون رای داده باشن تا من. که این باعث می شه فکر کنم شاید ۳ مافیا تو رای های من نشسته (مافیا فکر می کنم ۵ نفر بوده باشن). یکیش که رضا بود. و حالا واقعا نمی دونم اون ۲ نفر دیگه کیا می تونن باشن. در حال حاضر بیشترین شک رو به عرفان و یاسین دارم. برای جفتشون هم دلیل دارم.
مملگر
یعنی الان شما معتقدی نقش رضا لباس نبوده و قطعا مافیاس ؟!!

در رابطه با یاسین که هنوز جواب سوال من رو نداده، چیزی که باعث می شه بهش شک کنم اینه که زمانی که خیاط داشت اعدام می شد من عملا داشتم پوش می شدم. در حالی که تعداد رای های اولیه من از یاسین تا زمان رای فری به من که تقریبا اواخر فاز بود بیشتر بود. فکرم اینه که چرا یاسین پوش نشد؟ تعداد رای های بیشترم داشت اون موقع. اما این اتفاق نیوفتاد و من بودم که ۶ رای آوردم نه یاسین.
والا من هر دور فقط دو رای ثابت داشتم ارش و عرفان ، بقیه چه صحبتی در مورد من داشتن ؟!! اکثرا با بی‌گناهی ام موافق بودن . جز فاز آخر که خودت و ممرضا بهم رای دادین که اونم اتهام متقابل زدین سریع :دی

اما در مورد مافیا، اول ببینیم مافیا چند نفر مونده ؟ مافیا اگر با
ر با 5 شروع کرده باشه با فرض چاوش 3 نفر و اگر با 4 شروع کرده باشه با فرض چاوش دو نفر ازش مونده، من با شناختی که از پویا دارم مافیا رو 4 نفر در نظر میگیرم (اینم بگم تحلیل های بالانس من از پویا معمولا درست بوده) در نتیجه دو نفر از نظر از مافیا تو بازی هست. اما کین ؟ از نظر من از بین این سه نفر، محمدرضا، فری (نماینده مافیا در رای به چاوش که اگر موندم میگم چرا) و محمد امین ( اینکه محمد امین رو از اون فرضیه بیرون کشیدم به خاطر همین بود، من معتقدم که دیشب مافیا دو نفر در رای گیری داشته. ) یا سه تاشون یا دوتاشون.
کلا پست امیر خیلی خوبه ، مافیا رو هم ۴ در نظر گرفته بود :دی
سه نفر رو معرفی کرده که دو تاشون مشکوک‌های من تو بازی هستند :دی

دفاعیه یاسین برام مثبت بود، یه مقدار شک کردم که شاید اشتباه کرده باشم درموردش
خصوصا چون این رای‌هایی که همراه من به یاسین داده می‌شه مشکوکه سفیدای بازیم بیشتر اونور بودن
منم می‌خواستم بیام اونور و لحظه اخر رایم رو می‌خواستم از رو یاسین بردارم اما گاد گفت دیگه رای اصلیتو نمیتونی عوض کنی.
فعلا بیشترین شک رو به محمدامین و محمدرضا و عرفان دارم تا فردا پست‌ها رو کامل بخونم ببینم چی میشه. فعلا از موضعم درباره یاسین پایین می‌آم.
یعنی تو روحت :دی هر فاز داری هی رای‌هات رو عوض میکنی ، اخر نفهمیدیم تو بازی چیکاره ای :))

پس دلیل رای به یاسین رو میگم
من این فاز دیروز پست در مورد محمد حسین رو دادم و امروز هم از حدود 8 وارد سایت شدم و تا اون دوتا پست رو بدم حدود 11 شد
و پست اولیه من تو جواب فری یک ساعت قبل از تک پست یاسین تو این فاز که با بقیه سوال و جواب داشته و اخرش به من رای داده بوده
یعنی اگه همه پستا رو میخوند میدید من اومدم و دارم جواب میدم پس محمدرضا نیومد رای بدم رو متوجه نمیشم
بعد این افرادی که باهاش بحث داشتن و بهش رای دادن به هیچکدوم شک و مشکلی نداشته؟
یعنی با گیر هایی که بهش دادن موافقه؟
الان هیچکدوم از افراد مشکوک نبودن براش و من چون نیستم در صورتی که یک ساعت قبل از اون اومدم و جواب دادم و تو سایم بیشترین درصد گناهکاری رو دارم براش؟
از نظر من رایش سیف ترین رای بود که واکنشی نگیره وگرنه اینکه هیچ کس دیگه ای براش مشکوک نبوده و من نفر اولم بدون یک پست بحث از نظر من منطقی نیس
ممرضا
محمدرضا در مورد تو از اول بازی گفتم بازیت اصلا بی‌گناهی نیست، اینکه میگی از ساعت ۸ اومدم و پستم رو تونستم ۱۱ اینا آماده کنم قبول
ولی این میزان فعالیت و سایه بودن خیلی گناهکارانه هس تا بی‌گناهی ، الان بی‌گناه باید خیلی فعال باشه و گناهکار پیدا کنه ولی من چیزی ازت ندیدم؟!! :دی
تو میگی رای من سیف ترین گزینه بود در صورتی که دلیلم رو گفتم میخواستم بیارمت دفاعیه حرفات رو ببینیم :دی
گزینه‌های مشکوکم رو بارها گفتم اولویت‌ها هم مشخصه، این اتهامت قابل قبول نیست.

یاسین تو به تمام سوالات من جواب دادی ولی سوال اصلی رو می‌پیچونی. تو می‌گی امکان نداره من و چاوش جفتمون بی‌گناه باشیم. منم می‌گم اوکی، فقط چاوش رو بی‌گناه قطعی از کجا می‌دونی. دیگه اینکه لباس تحلیلش سخته یا ... به خودت مربوطه. تو به من سر این استدلالت رای اعدام دادی عملا. در مورد اینکه چرا هرکی اعدام می‌شه می‌گه مهدی گناهکاره. والله نمی‌دونم. از علاقه‌س فکر کنم.
مهدی
مهدی جان اینم جواب دادما دیگه ۱۰۰ بار گفتم اشتباه کردم و احساسی نظر دادم الان که کامل به بازی اشراف دارم و رسیدم تهران و دارم پست‌ها رو میخونم و همچنین پیام‌های امیر و دفاع خود چاوش ، نظرم اینه چاوش میتونه همون گناهکاره باشه که حدس زدم و تو برام دیگه مافیا نباشی، تا اینجا اوکی؟ ولی قبول کن الان هر کسی میتونه قاتل باشه اینو دیگه باید قبول داشته باشی... پیدا کردن قاتل اونم تو این دور خیلی سخته که در پست‌ بعدیم در موردش صحبت میکنم.

یعنی از افرادی که نام برده (که بله یکیشون هم من هستم و این خودش کمک می کنه به این که این نتیجه رو بگیرم) احتمال بیگناهیشون بیشتره. یعنی الان من احتمال بیگناهی محمدرضا رو بیشتر می بینم و احتمال بیگناهی فری رو بیشتر از پیش.
مملگر
چرا یه احتمال دیگه رو بررسی نمیکنی که ممکنه تو و محمدرضا سفید نباشید ؟!!! امیر اون حرف رو زد سفید شدین ؟!!‌:دی

دیگه دارم به گناهکاری چاوش هم شک میکنم که نکنه واقعا بیگناه بوده! من فکر میکردم تا امروز امیر منو متهم به مافیا بودن میکنه، وقتی یهو بعد از حرف ال امین اینطوری گفت و با عنوان قاتل بهم رای داد، هنگ کردم.
مهسا خانم
چرا دارین شک می‌کنید ؟!!!

این یاسین اگه بیگناه از آب در بیاد گناهکاری تو محتمل می شه البته. اما اگه ب
یگناه باشه همچنان می گم خیلی بد بازی کرده و برای همین من الان یاسین رو هی گناهکار حساب می کنم.
من خودمم دارم میگم بد بازی کردم ولی اینکه هنوز بگی من گناهکارم قابل قبول نیست :دی دیگه آرش کشید عقب تو ول نمیکنی :دی

بعد آخه یاسین نه به امیر رای داده نه به رضا برای من یاسین خیلی منفی تره از تو و عرفان و محمدرضا در حال حاضر. اما در این صورت دیگه الزامی نیست بیشتر اعضای مافیا تو گروه رای دهنده ها به یاسین باشن. البته یه مسئله هست که یاسین همینطوریش خیلی شک روش بود و امیر اینطوری نبود. از اونور اما امیر بی نقش بوده و شای یاسین نقش داشته باشه. با همه اینا فکر می کنم اعدام یاسین اطلاعات خیلی خوبی بهمون بده اما باید حرف هاش رو فردا پسفردا که قراره متمرکز تر بیاد بشنوم. اصلا خیلی تناقض داشته تا اینجا. ازش می پرسم چرا شک داشتی به من. می گه صدرا بهت شک داشت من صدرا رو سفید می دیدم. می گم صدرا اون موقع رو من شک نداشت اگه اشتباه نکنم. می گه من گفتم ربطی به صدرا داشت؟؟ وات د فاک آخه
به رضا دلیلی نداشت رای بدم در مورد رضا نظرم رو گفتم که برام ۵۰-۵۰ بوده ولی گزینم تو بودی :دی در مورد امیر هم رای به محمدرضا رو توضیح دادم بعدش هم طبیعتا رای ام میرفت سمت امیر فکر نکنم تحلیلش سخت باشه اون موقع.
چه اطلاعات خوبی میخواد بده جز بی‌گناه اعلام شدنم :45:
در مورد صدرا تو میگی چرا به من شک داشتی گفتم به خاطر تغییر را‌ی‌ات بعد خودت قبول داشتی ، الان میگی چرا هنوز بهم مشکوکی میگم به خاطر بی‌گناه ذهنم که اینم گفتم، واقعا چرا می‌پیچونید حرفا رو ؟!!! نکنید این کارا رو :دی

آرای نهایی فاز هشتم:
امیر: محمدحسین + مهدی + فری + امین + یاسین + مهسا
یاسین: محمدامین + آرش + محمدرضا + عرفان + امیر
امیر به احتمال زیاد مافیا بود که همه موافق باشن فکر کنم.
رای‌هایی که به من داده شد بدون شک یکی دو تا مافیا پیدا میشه ، من شکم هنوز رو ممرضا و مملگره
عرفان و آرش خیلی بهم گیر دادن من منطقشون رو قبول میکنم چون تناقض داشتم بد بازی کردم چون واقعا تمرکز کافی نداشتم هر روز بیرون و مهمونی بودم.
اما رای‌هایی که به امیر داده شد، محمد حسین و مهدی که استارتش رو زدن که دیگه مافیا نیستن به احتمال فراوان ، فری که برام بی گناه هستش اما اینکه قاتل کجا نشسته در پست بعدیم بهش می‌پردازم.

رضا: مهدی + امین + محمدرضا + امیر + محمدامین + مهسا + آرش
محمدامین: صدرا + فری + محمدحسین + یاسین + رضا + عرفان
فاز قبلی هم یه نگاه کنیم :دی
ممرضا و مملگر و امیر به رضا رای دادن آیا به یارشون رای دادن ؟!! من بعید میدونم احتمال اینکه لباس رو اوکی کنند بیشتره به نظر من، تغییر رای آرش هم برام هنوز جای شک داره :دی آرش قبول کن باید شک کنیم دیگه حالا باز نپری رو من :))
اما رای‌هایی که به محمد امین داده شده رو ببینید اگر فرض لباس رضا درست باشه مافیا میخواسته رضا اعدام شه که دلیلش هم مشخصه و محمد امین با اختلاف کمی در بازی موندنی شد.

با رای‌های دو فاز قبلی من بیشترین شک‌ها رو به ممرضا و محمد امین دارم.
اما در مورد قاتل واقعا نظر دادن سخته هر کسی میتونه قاتل باشه که در پست بعدی بهش خواهم پرداخت. چون پشت سر هم میفرستم احتمالا ادغام شه :دی

- - - Updated - - -

ترجمه‌ش اینه که ترسا یکی از قاتلین نبوده.
عجب داستانی داریم این دور :45:

ترسا احتمال 70 درصد لباس داشته، نمیگم صد درصد، چون بیگناهم، فقط مافیا و قاتل می تونه قطعی در این مورد صحبت کنه، اما من با ترسا در فاز منجر به مرگش بحث مستقیم داشتیم، و اتفاقا خیلی هم سنگین به من حمله کرد، با این حال اون حمله ها حمله احساسی بود و مطمئنم اگر تیمی پشت اون حمله ها بود جلوشو می گرفتن. مضاف بر اینکه توی بررسی که نسبت به روند رای گیری ها داشتم، یک تیم و یک فرد ندیدم، دو تیم دیدم
ماشالا خوب اطلاعات بهمون داده خدا بیامرز :دی

کلا فهمیدم که تو باغ بازی نیست اگه تیم بود مطمعنا اینو نمیگفت و یکی بود که بهش بگه خیاط رفته و بحث لباس کنسله. کاملا مشخص بود عدم تمرکزش .
عرفان
اگر منظورت به خاطر رضا هستش، تو از کجا میدونی رضا قطعا مافیا بوده ؟!!!

میترسیدم که اعدام شه یاسین خداروشکر نشد.
این همه تو و ارش صاف کردین ما رو :دی هی گفتم مسافرتم و اینا نمیرسیدم قشنگ به بازی گوش نکردین الان یدفعه هر دو تون ازم عقب نشینی کردین :دی ای کاش زودتر این کار رو میکردین :دی

کاملا محتمله که تیم میخواسته رضا رو اعدام کنه یا حداقلش تو رایای یاسین نباشه وقتی اعدام شد
به نظرت این محتمل بودن نمیشه به خاطر این باشه که بهش لباس دادن ؟!!

عرفان من منظورم این نیست تو مافیایی ، دو گزینه من مشخصه برای مافیا اینجای بازی، ولی نمیدونم چرا احتمال این رو نمیدی که نقش اعلام شده رضا شاید لباس بوده و احتمالش هم کم نیست.

الان به نظرم ۳ حالت داریم:
آرش
تو این حالت‌هایی که گفتی من متوجه نشدم چرا این حالت رو بررسی نکردی که چاوش و امیر مافیا بوده باشن و رضا بی‌گناه.

ضمن اینکه سه تا اعدامی توی دفاعیشون میگن مهدی قطعا گناهکاره اگر ساده از کنارش رد شیم حماقت محضه، حداقل اینو میدونم که امیر گناهکار دفاعیشو به چرت و پرت گفتن اختصاص نمیده و ذهنیتش اینه که اگر من برم پایین تو رم با خودم میبرم.
فری
اتفاقا منم میخواستم به این نکته اشاره کنم البته اولین بار خودم به مهدی گفتم هر کی اعدام میشه بهت چرا میگه گناهکار :دی دقیقا منم با حرفت موافقم نباید ساده از کنارش رد شیم!!

اون هم این بود که مهسا در هر رایی که می‌ده انگار مطمئنه که داره مافیا اعدام می‌کنه.
ال امین یه حرفی زد که دوست داشتم رای‌های مهسا رو ببینم و اینجا هم بزارم:
فاز هشت:
محمدرضا: مهسا + یاسین + امیر

فاز هفت:
رضا: مهدی + امین + محمدرضا + امیر + محمدامین + مهسا + آرش
محمدامین: صدرا + فری + محمدحسین + یاسین + رضا + عرفان

فاز شش:
چاوش: مهدی + مهسا + فری + محمدامین + امین + یاسین
یاسین: عرفان + آرش

فاز ۵:
امین خلفی: محمدامین + امیر + ترسا + چاوش
فری: عرفان + یاسین + محمدرضا
محمد چاوش: مهدی + فری + مهسا

نتونستم فازهای قبلی رو پیدا کنم از رو پست‌های گاد، نمیدونم چرا صفحات دیگه برام نیومد :45: آرش پیگیری کن لطفا :دی

به یه چیز جالبی تو این رای دادن‌ها رسیدم ، رای‌های مهدی و مهسا کاملا با هم یکی بوده!!! به نظر شما این تصادفیه یا نه ؟!! :دی

الان میشه انجامش داد اگر راضی باشین. اولویتاتونو بگین با دلیل برای قاتل و مافیا.
اینو عرفان گفت که من نظرم رو در این مورد میگم:
به توجه به روند بازی و بازی افرادی که تا الان موندن من دو تا مافیا دارم که ممرضا و مملگر هستن و برای قاتل هم مهدی و مهسا :دی

بازی مهسا رو اگر دقت کنید تو این دور با ادوار قبلی قشنگ حس بی‌گناهی رو نمیده که صاف کنه ملت رو :دی قشنگ با یه سبک خاص وارد بازی شد و داره بازی می‌کنه بهش قاتل خیلی میخوره :دی
مهدی هم خب فکر کنم قاتل تا حالا نبوده فکر کنم، شاید این دور دوست داشته تجربش کنه :دی

واقعا اینکه با استدلال و دلیل و تحلیل بخوایم قاتل پیدا کنیم واقعا کار سختیه باید خودمون رو بزاریم جای قاتلین ببینیم به کیا رای میدادیم اگر جاشون بودیم در رای امیر احساس میکنم میشستن، ولی در مورد قبلیا نظر خاصی ندارم. یکی از راه‌ها اینه که تیم شهروندی تشکیل بدیم عین بازی حضوری، بی‌گناه ها همدیگر رو بشناسن و تیم بی‌گناهی تشکیل بدیم و گزینه‌های مشکوکی که مونده بریم برای اعدامشون ، اگر شما راه بهتری دارین برای قاتل پیدا کردن بگید حتما.

به نظر من که قاتل تو رای‌های امیر هستش :دی از خودم که مطمئنم، فری هم برام بی‌گناه هستش میمونه محمد حسین، مهدی، امین و مهسا

تا پست ۵۰۵ یعنی پست مهسا رسوندم خودم رو.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
پیشنهاد کمیته داوران برای ادامه بازی از فاز آینده:

هر بازیکن از بامداد امروز و بعد از مراسم اعدام حدود 24 ساعت فرصت داره که یک پست بفرسته:
این پست حتما باید شامل رای باشه و می تونه شامل هیچ چیز دیگری نباشه.
بازیکن می‌تونه هر نظری که در مورد بازی، بازیکنا، بالانس، استراتژی، اتهامات، پاسخ اتهامات و ... رو با محدودیت 60 خط بیان کنه.
فقط مجاز به یک پست هستید و آپدیت هم فقط با تایید گاد امکان داره.
آرا حکم رای‌های قبل 23:30 رو داره.

در مرحله بعدی، هرکسی حق یک پست جواب به اتهامات یا گفتن نکته جدید داره و اگه خواست تغییر رای؛ با محدودیت 40 خط. اینم می‌تونه زمانش 24 ساعت باشه. و ارسال پست اختیاری هست.
و آرا هم اینجا نهایی هست.

بعدش فردی که بیشترین رایُ داره (به طور مستقیم یا با اولویت رای) اعدام میشه و میریم فاز بعدی.

نظر خودتونُ در مورد مدل بازی به طور خصوصی به گاد اعلام کنید. فقط هم در مورد مدل. زمان هر فاز یا هر مرحله باتوجه به وقت بازیکنا تنظیم میشه و عددی که به عنوان زمان نوشته مثال هست. تعداد خط هم حداکثر ممکن هست. من باشم ممکنه پست اولم 10 خط و پست دوم 4 خط باشه. اگه نظرتون مثبت نیست حتما با دلیل درست حسابی باشه.

بازی به‌نظرم پخش و پلا هست و اینجوری خیلی تمیز و شبیه دادگاه میشه.

God

Administrator
گاد
پسندها
899
امتیازها
0
آرای فاز نهم

محمدرضا: محمدامین

توضیح مهم: باتوجه به وجود خیاط + بند روان‌پریش در بالانس ابتدایی بازی، اتمام گروه‌های گناه‌کاری گفته نخواهد شد و فقط اتمام بازی گفته می‌شود.

آخرین ویرایش:
کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
برلین
اینجوری می خواستی با تمرکز برگردی؟
اولا گاد صراحتا گفت امیر لباس نداشته. دوما تو کل بررسی رای های رضا رو بر این پایه گذاشتی که من و ممرضا قطعا مافیاییم. اون رو نمی دونم اما وقتی من رو از این محاسباتت حذف کنی ۲ رای به یار در حالی که دو نفر اونورن یا حتی ۱ نفر منطقی می شه. مخصوصا یاری که خیلی تمیز بازی نکرده. مخصوصا با توجه به اینکه اگه به من رای می دادن بازی رو نمی بردن که. صرقا یه بیگناه اعدام می شد و روز بعدش هم رضا هم خودشون اعدام بودن. مثلا همین امیر که هیچ ایرادی تقریبا به من وارد نکرده بود به من رای می داد خیلی مشکوک بود. حتی محمدرضایی که مافیا در نظر گرفتیش. پس اینجوری که فکر می کنی صفر و یکی نیست.
یه جوری می پرسی یعنی شما مطمئنی نقش رضا خیاط بوده و لباس نداشته انگار فردای اون روزیم و من هیچ حرف دیگه ای نزدم. من گفتم اونجوری که رای ها رفت روی رضا انتظار بیرون رفتنش رو فکر نمی کنم می داشتن و لباس بهش داده باشن.
راجع به اون ۲ رای ثابتی که داشتی. رای های من رو بررسی کن. هر کس بهم رای داد دلیل منطقی داشت؟ عرفان مثلا؟
راجع به صدرا اصلا انگار مکالممون یادت نیست. من گفتم چرا ازم حس بی گناهی نمیگیری تو حرف صدرا رو زدی. گفتم صدرا بعد تو به من شک کرد گفتی چه ربطی به صدرا داشت. الان با گوشیم و مهمونیم شروع شده یه وقت خالی پیدا کردم پستت رو میارم. میگی چرا یه احتمال دیگرو بررسی نمی کنی فلان و بصار مثل حرفت راجع به خلفیه. من اون احتمال رو بررسی کردم که الان رایم به محمدرضاس دیگه. گفتم شاید محمدرضا رو داره بین من و فری ماسک می کنه امیر. ولی یاسین انقدی داری بد بازی می کنی که من ممکنه باز به تو رای بدم صرفا خیالم راحت شه که حداقل به بازی به این بدی نباختم :|
می گی قبول داری بد بازی کردی ولی آرش کشید پایین تو هم بکش منطقی نیست من که نمی دونم آرش بیگناهه یا گناهکار. حتی می تونه گناهکار باشه. اما اگرم نباشه باز من نظرات خودم رو دارم. فعلا که رایم رو ممدرضاس البته.
امین
الان به یه چی فکر کردم. اگه اونجوری که تو اعتقاد داری که امیر هاراکیری کرده. نباید تو رای هاش مافیا بیشتر باشه؟

کاربلد مافیا
پسندها
63
امتیازها
190
مدال‌ها
25
مملگر
همشهری این همه پست دادم همرو ول کردی ولی چون یکی از گزینه‌های مشکوکم شمایی ، بهت برخورده فقط به این مسئله گیر دادی، انصافا اینجای بازی دیگه گزینه‌های مشکوک پلیرها مشخصه ، شما هم میتونی به من رای بدی و بهم مشکوک باشی هنوز و من هم به شما، هیچ مشکلی هم نداره بازیه دیگه :دی

اینکه بخوای من رو قانع کنی با این جملات فایده نداره ، کلی دلیل و منطق اوردم برای گزینه‌هام بعد میگی هیچ کاری نکردی :دی فکر نکنم نه من بتونم شما رو قانع کنم و نه شما منو ...

من الان فقط میخوام فکر کنم این فاز به کی رای بدم ، همه بی‌گناه‌ها باید به یه نظر مشترک برسیم که به کدوم گزینه مشکوکمون رای بدیم .

آرش
پسندها
260
امتیازها
460
مدال‌ها
38
من دیگه خیلی پست ندارم

جدا از دراماهای امیر و مهسا و مهدی، به نظرم مهسا گناهکارانه‌تر از مهدی بازی کرده و احتمال قاتل بودنش برام بیشتره

گزینه‌های اعدامم برای این فاز به ترتیب مهسا، مهدی، محمدرضا، عرفان و محمدامین هست.

فعلا خداحافظظظ 👋

- - - Updated - - -

نه اول عرفان بعد محمدرضا 🤔😂

کارکشته مافیا
پسندها
265
امتیازها
300
مدال‌ها
45
مملگر
همشهری این همه پست دادم همرو ول کردی ولی چون یکی از گزینه‌های مشکوکم شمایی ، بهت برخورده فقط به این مسئله گیر دادی، انصافا اینجای بازی دیگه گزینه‌های مشکوک پلیرها مشخصه ، شما هم میتونی به من رای بدی و بهم مشکوک باشی هنوز و من هم به شما، هیچ مشکلی هم نداره بازیه دیگه :دی

اینکه بخوای من رو قانع کنی با این جملات فایده نداره ، کلی دلیل و منطق اوردم برای گزینه‌هام بعد میگی هیچ کاری نکردی :دی فکر نکنم نه من بتونم شما رو قانع کنم و نه شما منو ...

من الان فقط میخوام فکر کنم این فاز به کی رای بدم ، همه بی‌گناه‌ها باید به یه نظر مشترک برسیم که به کدوم گزینه مشکوکمون رای بدیم .

برلین چی می گی همشهری این همه دلیل و منطق آورده شده. اگرم منطق هم رو متوجه نمی شیم که البته واقعا من دلیل از سمت تو ندیدم اما فعلا می خوام بذارم رو اینحساب که ۳۰‌صفحه رو نمی تونی بخونی حتی اگه از سفر برگشته باشی با تمرکز و به محمدرضا رای بدم که بازیش زمین تا آسمون با بی گناهیش فرق داشته. حالا اگه گناهکار بود من نظرم راجع به تو تا حدی عض می شه.

- - - Updated - - -

اگرم قرار به اعدام من شد اوکیم. چون فکر می کنم انقدی با همه کانتکت داشتم که احتمالا چیزای خوبی رو روشن می کنه.

کاربلد مافیا
پسندها
130
امتیازها
115
مدال‌ها
17
مملگر:
یعنی تو رایت به امیر رو هیچ کس دیگه شک نداشتی؟ خب برای من یکم مشکوکه اونجای بازی کلا به یه نفر شک داشته باشی و بهش رای بده اونم بخاطر نبودنش و بگی فعلا رای می دی و منتظری همچنان و بعد جز اون یه نفر رو هیچکس دیگه شک نداشته باش. شک نداشتن رو رو این حساب می گم که با مافیا شدنش تعجب کنی. این که به یه نفر شک داشتی فقط و به هیچکس دیگه نداشتی از نظر من می تونه حرفای امیر رو تایید کنه که سم شناسی و محمدرضا رو پرسیده بودی پیداش کرده بودی.
من واقعا بعضی جاها با بعضی حرفای امیر حس میکردم بیگناهه حتی، از اولشم گفتم امیر و مهدی یه جوری پست دادن که نه میشه بهشون گفت گناهکار نه بیگناه. چیکار کنم الان؟ :دی اینکه من به چند نفر شک دارم و اون چند نفر کین یا به یه نفر شک دارم و ... اونجا بی اهمیت ترین چیزه، چون کسایی که باید از توشون اولویت میدادم، امیر و یاسین بودن، که در حالت عادی به هیچکدوم رای نمیدادم. حالا مثلا هی بیام بگم من به فلانی شک دارم! وقتی نمیتونم رای بدم به چه دردی میخوره؟ اتفاقا حرفی که در مورد محمدرضا زدی زمانی درسته که از اول من برم خر محمدرضا رو بچسبم ول نکنم، ولی محمدرضا بعد از پست امیر به من اومد یه پست راجع به من داد و ادعا کرد که پشت دست مهدی دارم بازی میکنم و مشکوکیت اصلی من بهش از اونجا آب خورد که داره از پستای امیر به من کره میگیره یه جورایی و سواستفاده میکنه که بعدم رفت تو افق محو شد :دی والا من اگه به یکی شک این مدلی بکنم ولش نمیکنم.

من ترجیح می دم محمدرضا که مشکوک هم هست رای داده بهش و اگه مشخص شد مافیاس بعدش به قاتل بودن مهسا شکم قوی تر می شه.
نقش اعلامی محمدرضا چطوری منو قاتل میکنه یا نمیکنه؟ :دی

آرش:
+ بیگناهی مهدی رو زیاد ندیدم ولی مهسا با اینکه تمیز بازی کرده این دور اما اصلا شبیه بیگناهیش نبوده، خیلی سربه‌زیر و راه‌بیا بوده به نظرم. زیادی منطقی و دفاعی داره بازی می‌کنه. مهسای بی‌گناه به کسی حس بد نداشته باشه، دور از ذهنه برام
هیچی دیگه :)) اینم شد دلیل آخه!؟ کجا سر به زیر بودم دقیقا؟ با کی راه اومدم؟ یه بار دور قبل با حس بدم و اصرارم و تصمیم گیری بر اساس اون گند زدم به بازی و دست از سر فری برنداشتم (حتی بعد از مرگ :))) واسه هفت پشتم بسه. :دی

برلین:
آخه امیر و چاوش و رضا توی یه تیم؟ انصافه؟ :دی
آخه خودت یه کم فکر کن، من و مهدی تو یه تیم باشیم، بعد بریزیم پست سر هم به مافیاها رای بدیم :)) که چی بشه؟ دست به دست هم مافیاها رو اعدام کنیم که آخر بازی یکی مثل شما بره رای هامونو بیاره بگه اینا هم تیمین :)) خب اگه تو یه تیم باشیم که هیچوقت با این مدلی بازی کردن امیدی برای برد تیممون نداریم که! رای ها واقعا تصادفی بوده، در مورد چاوش که خب من دلایل خودمو دارم و سر همین کلی با امیر بحث کردم، راجع به رضا و امیر هم اولویت به گاد دادم و رای اولم کس دیگه ای بوده، دیگه اینکه اولویت من رای اول مهدی بوده و گناهکار هم بوذه چطوری خود منو گناهکار میکنه برات؟
بازی مهسا رو اگر دقت کنید تو این دور با ادوار قبلی قشنگ حس بی‌گناهی رو نمیده که صاف کنه ملت رو قشنگ با یه سبک خاص وارد بازی شد و داره بازی می‌کنه بهش قاتل خیلی میخوره
آخه من با چی به این دلایل باید جواب بدم؟

اگر بیگناهین تشخیص گناهکار و بیگناه تو این فازها اونم با این روش که مهسا ملتو صاف نکرده، تمیز بازی کرده و ... پس گناهکاره، فقط راهو برای سواستفاده باز میذاره.

من رای اولیمو میدم.

رای به اعدام: محمدرضا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

اتصال به گوگل

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

یافتن کاربر

بالا پایین